Cześć! Nazywam się Aneta Brzęczyk i zapraszam do wspólnej nauki języka angielskiego.

Od pierwszych dni w szkole podstawowej zrozumiałam, że moim marzeniem jest uczyć innych. Marzenie to udało mi się zrealizować jeszcze w trakcie studiów, gdy zaczęłam udzielać korepetycji z języka angielskiego. Znaczna efektywność prowadzonych przeze mnie zajęć i pozytywne opinie studentów sprawiły, że po studiach kontynuuję tę ścieżkę kariery i obecnie prowadzę zajęcia nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm – kilka razy szkoliłam nawet kadrę menedżerską.

W trakcie moich korepetycji nie zaznasz nudy, ale też nie będziesz czuł się nadmiernie obciążony, ponieważ udało mi się znaleźć złoty środek – sposoby nauki, które dotychczas przyniosły bardzo dobre rezultaty. Od swoich studentów wymagam pilności, otwartości i chęci nauki – spełnienie tych trzech wymagań może zagwarantować szybki rozwój sprawności językowej.

W trakcie prowadzonych przeze mnie lekcji używam materiałów dopasowanych do wieku i zainteresowań studentów. Najczęściej są to sprawdzone podręczniki przeznaczone do nauki na określonym poziomie sprawności językowej, a także fragmenty literatury angielskiej. Posiadam także bogatą biblioteczkę językową – księgozbiór wypożyczam kursantom, by mogli samodzielnie rozwiać swoje kompetencje z języka angielskiego.