Kursy dla początkujących kosztują zależnie od wielkości grupy od 30 do 40 zł za 90 minut od osoby.

Kursy dla zaawansowanych kosztują zależnie od wielkości grupy od 35 do 50 zł za 90 minut od osoby.

Cena kursu indywidualnego to w przypadku osób początkujących 45 zł za 90 minut, a w przypadku osób z zaawansowaną znajomością języka – 55 zł za 90 minut.